nezaradené

VLC 3.4.2

VLC 3.4.2
VLC 3.4.2
App NameVLC
GenreVideo&Music
Size31.61MB
Latest Version3.4.2
Get it OnGOOGLE PLAY

VLC je najlepší video prehrávač, ktorý je v súčasnosti k dispozícii na streamovanie videa. Táto aplikácia si získala dôveru stoviek miliónov používateľov, takže o kvalitu tejto aplikácie sa nemusíte báť. Objavil sa na mnohých rôznych platformách a všetky zaznamenali veľký záujem používateľov. Keď používatelia prídu do tejto aplikácie, používatelia môžu získať veľa z toho najlepšieho, čo môžu zažiť. Ak teda používatelia hľadajú aplikáciu na prehrávanie videí, toto je najlepšia aplikácia na trhu.

VLC 3.4.2

Podpora mnohých rôznych formátov súborov

Jednou z najpozoruhodnejších funkcií tejto aplikácie je, že podporuje všetky video formáty, ktoré používatelia môžu nájsť na trhu. Používatelia musia nájsť video na internete a pomocou tejto aplikácie ho prehrať a video sa prehrá perfektne. Nie je potrebné spomínať niektoré populárne formáty ako DVD alebo ISO; toto sú špecifické aplikácie, ktoré môžu podporovať. Okrem toho aplikácia podporuje aj formáty zvukových súborov, ktoré aplikácia momentálne nepodporuje, ako napríklad FLV, OGG, OPUS alebo dokonca WMA-VLC. Táto aplikácia môže používateľom poskytnúť maximálnu podporu, aby získali čo najlepší zážitok.

VLC 3.4.2

Rôznorodé žánre

Hoci ide o prehrávač videa, táto aplikácia nie je obmedzená na túto úroveň, ale má aj veľa ďalších vecí. Bez ohľadu na typ súboru, bez ohľadu na zvukový súbor, aplikácia je podporovaná používateľom. Používatelia tak môžu používať túto aplikáciu na sledovanie videí; používatelia môžu aplikáciu použiť aj na prehrávanie zvukových súborov a mnoho ďalších vecí. Používatelia teda nemusia sťahovať príliš veľa rôznych aplikácií na vykonávanie mnohých rôznych úloh. Všetko, čo používatelia potrebujú, je jedna aplikácia, ktorou je táto aplikácia. Používateľom to ušetrí veľa miesta na iné veci a vďaka tejto funkcii bude práca oveľa pohodlnejšia.

VLC 3.4.2

Otvárajte súbory prostredníctvom streamovaných médií

Okrem toho, že umožňuje používateľom otvárať video alebo audio súbory uložené v pamäti zariadenia, poskytuje táto aplikácia aj streamovanie videí v online režime. Napríklad, ak si chce používateľ pozrieť video na Youtube, nemusí si ho tam nutne pozrieť. Používatelia to môžu použiť na prehrávanie videí, ktoré chcú sledovať, čo je pre používateľov veľmi pohodlné na manipuláciu s videami.

Watch videos or photos in 360 degrees

Teraz ich je veľa, ale videá alebo obrázky sa natáčajú v 360 stupňoch, takže táto aplikácia poskytne používateľom túto funkciu. Táto funkcia pomôže používateľom zobraziť videá alebo obrázky čo najvšeobecnejšie. Túto funkciu však možno použiť iba vtedy, keď majú používatelia videá alebo obrázky v 360 stupňoch.

VLC 3.4.2

Prispôsobte zvuk alebo titulky

Táto aplikácia poskytne používateľom možnosť upraviť zvuk videa alebo titulky tak, aby si používatelia mohli video vychutnať tým najlepším spôsobom. Používatelia môžu prispôsobiť veľkosť titulkov v závislosti od toho, ako používatelia chcú. Okrem toho táto aplikácia poskytuje používateľom aj profesionálny nástroj na prispôsobenie zvuku videa.

Download VLC

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker