nezaradené

Video Maker 1.392.99

Video Maker 1.392.99
App NameVideo Maker
GenreVideo&Music
Size52.95MB
Latest Version1.392.99
Get it OnGOOGLE PLAY

Video Guru je aplikácia, ktorá vám pomôže vytvárať vysokokvalitné videá bez vodoznaku. Vlastní základné funkcie, ktoré aplikácia na úpravu videa dokáže, a môžete do nej pridať mnoho rôznych typov súborov. Zároveň sa dajú rýchlo upraviť pôsobivé efekty a farby. Takže si môžete byť istí, že produkty, ktoré vytvoríte, môžete použiť na rôzne účely.

PÔSOBIVÉ FUNKCIE ÚPRAVY VIDEA

V Video.Guru môžu používatelia plne nájsť funkcie na úpravu videa, ktoré pomáhajú vniesť do vašich videí určité množstvo obsahu. Zároveň budete s týmito zdrojmi pracovať na mnohých rôznych vrstvách a každá vrstva vám pomáha upraviť prvok. Budete schopní dosiahnuť detaily, vďaka ktorým sa efekty a stopy objavia presne v okamihu, keď chcete. Zároveň je produkt, ktorý táto aplikácia vytvára, absolútne kvalitný na to, aby ste ho mohli neskôr použiť alebo nahrať na rôzne platformy.

VYHRAŤ A ZLUČIŤ VIACERÉ VIDEÁ

Primárna funkcia, ktorá sa objavuje v Video.Guru, je, že vystrihnete alebo zlúčite veľa malých klipov do jedného videa. Čo sa týka strihania, uvidíte pohybujúcu sa ružovú čiaru a môžete s tým kedykoľvek prestať. Na mieste, kde siaha táto čiara, môžete nastaviť príkaz orezania na jednoduché a pohodlné rozdelenie častí videa na vloženie niektorých efektov. Môžete tiež zlúčiť rôzne klipy a vytvoriť jedinečný obsah a aplikácia zaistí kvalitu navrhnutého produktu.

UPRAVTE FARBU SVOJHO VIDEA

Ak máte pocit, že farby vo videu nie sú také dobré, ako ste si predstavovali, funkcia úpravy a filtrovania bude riešením, ktoré vám ponúka Video.Guru. Presne, môžete upraviť veľa farebných prvkov, aby ste pomohli videu dosiahnuť požadovanú farbu. Filter použije akúkoľvek farbu na oblasť videa, ktorú vyberiete vo vrstve. Odtiaľ začnete cítiť pohodlie, ktoré môže priniesť viacvrstvová úprava.

EFEKTY PRINÁŠAJÚ POUŽÍVATEĽOM ZÁBAVU

Existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť pôsobivé efekty vo Video.Guru pridáva efekty alebo upravuje rýchlosť. Zmena rýchlosti časti udrží video tam po dlhú dobu a pomôže divákovi vedieť, čo je podstatné. Zároveň existuje mnoho druhov profesionálnych a trendových efektov, ako je porucha, VHS a mnoho ďalších. Nemôžeme tiež ignorovať prechodové efekty, ktoré pomáhajú pri prechode prvkov, ktoré ste vystrihli, aby ste vytvorili prekvapenia v obsahu videa.

PRIDAJTE K VIDEU OBSAH

Používatelia môžu do svojich videí pridať mnoho prvkov, ktoré pomôžu vylepšiť obsah svojich produktov. Konkrétne do videa pridáte ľubovoľné obrázky, nálepky a GIFy, ktoré chcú, a samozrejme si vyberiete umiestnenie, ktoré sa bude hodiť k obsahu. Môžu pridať svoje logo do rohu na označenie, pretože aplikácia nemá vodoznak. Okrem toho môžete pridať rôzne texty vo formátoch, fontoch a dokonca aj pôsobivých efektoch na predstavenie obsahu. Nemôžete tiež ignorovať skvelý obchod s hudbou, ktorý aplikácia poskytuje.

KVALITNÉ PRODUKTY, KTORÉ MÔŽETE POUŽÍVAŤ

Jeden bod, vďaka ktorému sa používateľom aplikácia páči, je to, že produkt je pôsobivý a zážitok nie je náročný z dôvodu reklamy. Produkt, ktorý vydávajú, nemá vodoznak a podporuje rôzne pomery strán pre pohodlie platforiem, na ktorých chcú video zverejniť. Zároveň je možné dosiahnuť rozlíšenie videa 4K, čo je kvalita vzbudzujúca úctu, a FPS môže dosiahnuť 60. Dá sa teda považovať za pohodlný editor videa na zariadeniach so systémom Android.

Stiahnite si Video Maker

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker