nezaradené

UC Browser

UC Browser
UC Browser
App NameUC Browser
GenreCommunication
Size41.53MB
Latest Version999999999
Get it OnGOOGLE PLAY

UC Browser je prehliadač, v ktorom môžu používatelia vyhľadávať, sťahovať čokoľvek, čo sa im páči, a využívať ich offline.

S explóziou internetu, ktorá prichádza s dnešnými webovými prehliadačmi, nie je výber vhodnej a užitočnej kvalitnej aplikácie jednoduchým spôsobom. Okrem veľkých ľudí, ako sú Google, FireFox alebo Internet Explorer, prehliadač UC vždy zaujíma solídny podiel na trhu, ktorému mnohí používatelia dôverujú a vyberajú si ho. Je to bezplatný, vysokorýchlostný, bezpečný, na funkcie bohatý a ľahko použiteľný prehliadač na prehliadanie webu v systéme Android. UC Browser poskytuje inteligentný vyhľadávací nástroj, ktorý môžete objaviť, rýchly prístup k obľúbeným webovým stránkam o trendoch, kráse, nálepkách…

UC Browser

Prehľad aplikácie

UC Browser je aplikácia s množstvom vynikajúcich funkcií, ktorá vám poskytuje dokonalý zážitok zo surfovania a umožňuje vám zdieľať horúce memy a gify pre skupiny priateľov cez WhatsApp. Okrem toho ich aplikácia umožňuje aj jednoduchým spôsobom ukladať do mobilných telefónov. Aplikácia tiež umožňuje sťahovať obľúbené videá do zariadenia závratnou rýchlosťou. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete si jednoducho vychutnať zábavné videá bez potreby internetu. Videá môžete otvoriť kedykoľvek, keď chcete ušetriť internetový prenos! 100% zadarmo. Aplikácia vám umožňuje vyhľadávať a zdieľať vtipné videá, videá s podrobnou náladou, najpopulárnejšie videá atď. Nechýbajú ani funkcie ako rýchle sťahovanie, ukladanie dát, služba blokovania reklám a pomáhajú vám pristupovať k informáciám: hudobné novinky, videá s hladkým zážitkom. A čo viac, môžete navštíviť mnoho kriketových webových stránok, aby ste podporili svoj tím a sledovať kriket naživo a kontrolovať skóre zápasov.

UC Browser

Aplikácia poskytuje používateľom dokonalé funkcie

Toto je určite výkonný vyhľadávací nástroj, ktorý by ste nemali ignorovať. Prečo to táto aplikácia robí? Prehliadač UC využíva technológiu U4, ktorá sa sama vyvinula a ktorá dokáže zlepšiť rýchlosť internetového pripojenia až o 20 %, stabilné prehliadanie správ a správu pamäte. Môžete tiež rýchlo prezerať obsah na Facebooku, Youtube, Twitteri alebo Zing MP3. Používatelia tak ľahšie posielajú textové správy, prijímajú upozornenia alebo kontaktujú priateľov. Aplikácia je tiež prehrávačom HD videa a umožňuje rýchle sťahovanie. Podporujte všetky videá v HD kvalite. Môžete voľne sledovať filmy, televízne seriály. Vyberte si sledovanie videí s rôznymi žánrami, ako sú humor, klipy, horúce dievčatá, kreslené filmy, upútavky na filmy alebo dokonca vojnové filmy. Dá sa povedať, že pri personalizovanom výbere ide o jeden z najinteligentnejších prehliadačov pre smartfóny v rozvojových krajinách. Aplikácia zachytáva najnovšie trendy v správach, videá, jednotlivé statusy, dokáže vyhovieť všetkým vašim vkusom len tým, že je nová na nástenke aplikácie. Používatelia budú spokojní so systémom kanálov v aplikácii. Existujú video kanály s rozsiahlou databázou hier, futbalu, krásy, domácich zvierat; alebo exkluzívny futbalový kanál pre športových fanúšikov a kanál WeShare s množstvom vzrušujúcich fotografií o hviezdach kinematografie, športe.

UC Browser

Aplikácia vás tiež ochráni pred škodlivým softvérom a vírusmi. Chráňte svoj telefón varovaním pri sťahovaní nebezpečných súborov/videí/fotografií. Obsah, ktorý sa môže pokúšať ukradnúť vaše osobné údaje, už nie je taký nebezpečný, pokiaľ nevytrváte v ich inštalácii a používaní. Dnes existuje aj veľký a obľúbený obchod s nálepkami, ktorý môžete zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ukladanie dát

Aplikácia komprimuje dáta, zrýchľuje navigáciu a pomáha vám ušetriť viac na prenose mobilných dát. Čím viac budete prehliadať web, tým viac mobilných dát sa uloží pomocou prehliadača UC. Funkcia blokovania reklám automaticky odstraňuje veci, ktoré nesúvisia s obsahom, ktorý si užívate, čím výrazne zlepšuje zážitok. Pomôže vám to, aby ste už nemuseli vidieť bannerové reklamy pri návšteve webových stránok obsahujúcich bezplatné reklamy na vašom zariadení so systémom Android.

UC Browser

Všetko jednoducho zdieľajte na Facebooku

Jediným klepnutím môžete zdieľať svoje obľúbené správy, videá, fotografie s rodinou a priateľmi na Facebooku. Je to najlepší spôsob, ako uložiť, ukázať svoje skvelé fotografie a priblížiť sa k priateľom a rodine na Facebooku. Použite režim inkognito na prehliadanie webu, aby ste si uchovali všetky svoje tajomstvá. Obsah, ktorý hľadáte, sa nikdy neuloží.

Pokročilé funkcie aplikácie

Používateľ je vybavený mnohými nálepkami a zdieľaním s priateľmi. Výrobcovia pridali nový kanál o stave videí a nálepiek, aby zlepšili používateľskú skúsenosť. Existujú vtipné a obľúbené nálepky, ktoré môžete zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Okrem toho môžu používatelia manuálne aktualizovať novú verziu a aktualizovať ďalšie funkcie. Najnovšia verzia využíva pokročilú novú technológiu na zvýšenie kvality pri surfovaní na webe. Pri používaní aplikácie získate v porovnaní s predchádzajúcou verziou štandardnú podporu, ako je zážitok zo sledovania videa, súkromie, stabilita a správa úložiska

UC Browser

Režim malého okna aplikácie je šikovným vylepšením

Umožňuje minimalizovať okno videa a označiť ho na obrazovke. Ak chcete chatovať s priateľmi, nakupovať online alebo sa zúčastniť iných aktivít bez prerušenia pozeraním videí, vyberte si tento prehliadač a dôverujte mu. Upgrade technického systému servera stále viac zrýchľuje a zvyšuje stabilitu sťahovania. Ak dôjde k odpojeniu alebo prerušeniu, aplikácia môže pokračovať v sťahovaní od predchádzajúceho bodu uloženia. Zrýchlením procesu sťahovania vám ušetrí čas na sťahovanie súborov – ďalšie špeciálne funkcie kriketu pre fanúšikov kriketu. Väčšina kriketových zápasov sa aktualizuje naživo, skóre a súvisiace informácie sa dajú ľahko vyhľadávať. Aplikácia navyše komprimuje dáta, zrýchľuje navigáciu a ušetrí vám množstvo mobilných dátových prenosov. Funkcia blokovania reklám blokuje rôzne formy reklamy pred ovplyvňovaním vášho zážitku z prehliadania. Pomáha vám pristupovať k webovým stránkam bez reklám na vašom zariadení so systémom Android, bez vyskakovacích bannerových reklám. Môžete si tak vychutnať svoje obľúbené programy bez obáv z otravných reklám. Toto je riešenie, ktoré vám umožní sledovať filmy a televízne seriály. V ponuke sú videá kategorizované podľa rôznych chutí: humor, klipy, dievčatá, anime, upútavky alebo dokonca vojnové filmy. Táto jedinečná funkcia zrýchľuje Facebook bez ohľadu na stav vašej siete. Aplikácia neustále hľadá spôsoby, ako zrýchliť vašu sieť. Prepnite na telefóne do nočného režimu pre pohodlnejšie čítanie v noci. So všetkými funkciami od základných po pokročilé je prehliadač UC plne schopný potešiť používateľov. Teraz si vyskúšajte surfovanie na webe rýchlo, jednoducho a bezpečne. Aplikácia je kombináciou mnohých vynikajúcich vlastností do jedného hotového produktu. Čo vás núti váhať bez okamžitého stiahnutia aplikácie.

Stiahnite si prehliadač UC

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker