nezaradené

PUBG Mobile 1.8.0

PUBG Mobile
App NamePUBG Mobile
GenreAction
Size706.75MB
Latest Version1.8.0
Get it OnGOOGLE PLAY

PUBG MOBILE APK sľubuje, že hráčom prinesie kvintesenciu žánru BR a vytvorí dokonalé prostredie na zažitie s priateľmi.

PUBG je jedným z najobľúbenejších titulov na svete. V súčasnosti takmer rozdrví všetky ostatné herné predmety a stane sa kráľom akčných hier. Popravde, ak ste vášnivým fanúšikom tejto série, potom mi nikdy nebude chýbať PUBG všeobecne a PUBG MOBILE obzvlášť. Ak chcete komentovať túto akciu, iba komplimenty pre svojich vydavateľov, keď vydali, boli príliš dobré, boli agilné, keď si uvedomili trend a rýchlo reagovali na hráčov. Keď ostatné herné produkty potrebujú dlhý čas na určenie ďalšieho smerovania, Tencent si rýchlo uvedomil potenciál PUBG a dal mu okamžitú mobilnú verziu. V súčasnosti obe verzie fungujú nezávisle od seba bez interaktívnych dôsledkov. Hrateľnosť je však takmer totožná, takže sa zdá, že odlišuje dva typy hráčov, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň. Ak sa zameriavate na profesionálnu komunitu s vysokými hernými zručnosťami spolu s dobre investovaným systémom vybavenia, potom je PUBG PC určite miestom, kde sa môžete zúčastniť. PUBG MOBILE má iný smer, pokiaľ ide o príležitostných hráčov, ktorí chcú mať jednoduché hodiny zábavy, ale sú nadšení pre tento herný žáner a tiež chcú dobehnúť svetový trend. Vo všeobecnosti však dva rôzne objekty s dvoma rôznymi verziami hry prinášajú vydavateľovi pozitívne efekty. Dosiahli obrovské tržby a doteraz stále rastú.

PUBG MOBILE

Oficiálne PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS určené výhradne pre mobily

Ako už bolo spomenuté vyššie, PUBG MOBILE je herná verzia pre smartfón PUBG. Je to hra zameraná predovšetkým na bežných hráčov, ktorí nemajú veľa profesionálnych potrieb. Nenájdete však žiadnu jej slabinu, vďaka čomu je táto verzia hry slabšia ako váš brat na vašom PC. Prvým je, že z hľadiska grafiky, keď budete hrať, hra bude vidieť, že bola veľmi dobre propagovaná. V porovnaní s hrami rovnakého žánru a stále aktívnymi je vždy lepší ako takmer každý iný produkt. High-end hry sú prakticky čo najbližšie k tejto úrovni, ale pokiaľ ide o hry, ktorých cieľom je sledovať trendy a využiť trochu slávy, to sa možno nikdy nepodarí. Postavy v hre sú vždy zobrazené ostro, aby sa ukázala ich sila, spolu s vybavením, ktoré svojim postavám dáte, vytvorili mimoriadne pútavé efekty. Vo všeobecnosti, pokiaľ ide o obrázky, hráči budú nadšení z mobilnej verzie tejto hry.

PUBG MOBILE

Poklady siedmich morí

Ďalšou vlastnosťou, ktorá robí túto hru vždy atraktívnou v očiach hráča, je to, že sa s každou sezónou veľmi opatrne aktualizuje. Existuje niekoľko mojich priateľov, ktorí prestali hrať túto hru len na mesiac a po návrate dostali veľa zmien. To je úplne rozumné, keď konkurenti „PUBG MOBILE“ na trhu stále nachádzajú spôsoby, ako skopírovať svoje obľúbené funkcie, aby mohli prilákať interaktívnu fanúšikovskú základňu pre daného vydavateľa. Najzdravší spôsob, ako súťažiť, je, že pravidelne ponúkajú nové funkcie a nútia týchto konkurentov využívať svoju myseľ na transformáciu tak, aby aj ich produkty boli atraktívne, keď veci rastú a vytvárajú rozmanité prostredie, hráči majú radi, čo si môžu vybrať, vhodné pre ich záujmy. Rôzne herné režimy sa vždy rýchlo aktualizujú, pričom každá verzia má iné zameranie, ktoré už vydavateľ zaviedol. Navyše, so štýlom budovania komunity takého veľkého vydavateľa, extrémne rozmanité kanály rýchlo poskytnú hráčom tie najlepšie znalosti pre účasť v hre, aby mohli dobehnúť skvelý čas.

PUBG MOBILE

HĹBKA A ROZMANITOSŤ

Hra na battlegroundoch je hráčom skutočne známa v momente, keď musíte čeliť 99 hráčom a stať sa posledným, ktorý prežije, ak chcete vyhrať. Toto je vytvorenie novej akčnej hry, ktorá prelomí všetky obmedzenia predchádzajúcich hier. Medzitým sa budete musieť vysporiadať len s protivníkmi s limitom. Napríklad v PvE zápasoch bude mať súper zvyčajne úroveň sily pomaly stúpajúcu, alebo ak pre PvP zápasy, bude to maximálne obmedzené na približne desať ľudí. Hra 100 ľudí na veľkej mape je naozaj niečo nové, čo okamžite zaujalo hráčov po celom svete. V súčasnosti bol charakterový systém hry vyvinutý spoločnosťou Tencent pozoruhodným spôsobom. Každá aktualizácia bude mať inú novú postavu, ale majú aj vzhľady, ktoré menia svoj vzhľad, aby vytvorili svoje vlastné kúzla, ktoré ukazujú štýl. Unreal Engine 4 je skutočne výkonný nástroj, ktorý vám umožní sprostredkovať hráčom tie najlepšie obrázky.

PUBG MOBILE

Okrem režimu pre 100 hráčov, kedy sa môžete zúčastniť rýchlych tímových deathmatch 4v4 a zombie režimov. Tieto dva režimy prinesú hráčov k najobľúbenejším zážitkom na hernom trhu všetkých čias. Zápasy, ktoré môžete zosúladiť so svojimi spoluhráčmi, prinesú určite viac zábavných zážitkov. Ale ešte viac, ak títo priatelia môžu spolupracovať s vami, víťazstvo bude oveľa jednoduchšie. A nakoniec Zombie mód Jeho príťažlivosť pociťuje asi každý. Vaším protivníkom sú teraz príšery, ktoré vyzerajú ako ľudia, ale nemajú vôbec žiadne emócie. Predtým to boli ľudia, ale teraz sa stali lepšími strojmi na zabíjanie. V porovnaní s definíciou Zombie v minulosti sa toto monštrum stalo oveľa inteligentnejším, obratnejším a krutejším. „PUBG MOBILE“ bude mať aj variácie, aby sa útoky zombie stali čo najatraktívnejšie a najstresujúcejšie.

PUBG MOBILE

MASÍVNE BOJOVÉ MAPY

Unikátnou vecou v hre je, že hráč môže zmeniť perspektívu postavy, aby pokryl všetko v hre. Keď potrebujete pozorovať veci ďaleko, aby ste naplánovali ďalší útok, použite TPS. Keď všetko začne vstúpiť na bojisko, zamerajte sa a použite FPS, aby ste mohli vytvoriť tie najpozoruhodnejšie vrcholy. Alebo je to len tak, že snažiť sa vyhrať pre svoj tím je v poriadku.

PUBG MOBILE

Každý deň je iný; budú sa konať rôzne udalosti s výzvami, aby hráči mohli získať rôzne odmeny. Tieto typy bonusov však nie sú pevné, ale sú veľmi stabilné, takže sa môžete rýchlo stať produktívnymi a vytvoriť si dostatočný predpoklad na účasť v budúcich zápasoch. Okrem toho tvorcovia hier vždy hľadajú spôsoby, ako nechať svoju komunitu rásť tým najzdravším spôsobom. Takže rýchlo aktualizujú nástroje, aby zabránili podvádzaniu. Ak máte v úmysle použiť nástroje na dosiahnutie rýchlych a jednoduchých výsledkov, buďte opatrní.

Download PUBG Mobile

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker