nezaradené

Body Editor

Body Editor
Body Editor
App NameBody Editor
GenreLife
Size19.06MB
Latest Version1.202.41
Get it OnGOOGLE PLAY

Body Editor je najlepšia aplikácia na úpravu fotografií na tvarovanie tela. Tu poskytne používateľom tisíce moderných nástrojov, ktoré im pomôžu prispôsobiť sa pri fotení krajšiemu telu. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov si môžete vytvoriť fitness model podľa svojich predstáv.

DOPLŇTE SI TELO POMOCOU NIEKTORÝCH ZÁKLADNÝCH KROKOV

Vďaka Body Editoru malo mnoho používateľov možnosť upraviť telá svojich fotografií tak, aby boli krajšie a krajšie. Môže vám pomôcť zväčšiť poprsie, zdvihnúť boky, predĺžiť výšku alebo ostrihať a orezať tvár, aby vyzerala ako V-línia atď., a mnoho ďalších jedinečných funkcií. Okrem toho, ak chcete svojmu telu pomôcť zoštíhliť, môžete si vybrať funkciu Slim Down, ktorá vám zaručí, že budete spokojní s produktom, ktorý ste upravili.

ZMEŇTE FARBU VLASOV, VYTVORTE SI NOVÝ VZHĽAD

Dá sa povedať, že Body Editor je pre mladých ľudí dnes už neodmysliteľnou aplikáciou pre virtuálne bývanie. Používatelia tu majú slobodu vybrať si akúkoľvek farbu vlasov a zmeniť ju podľa vlastného uváženia. Nielen to, ale tiež si môžete upraviť oči, aby ste ich zväčšili, odstránili akné a efektívne ošetrili tmavé škvrny. Z obrazu plného nedostatkov sa za chvíľu stalo nádherné umelecké dielo.

STAŇ SA SILNÝM CHLAPECKOM ALEBO DIEVČATKOM

Využite jedinečné funkcie tejto aplikácie na pridanie úžasných tetovaní do svojho tela, čím vytvoríte silu pre mužov a osobnosť pre ženy. Okrem toho by ste sa ako mladý muž mali držať šiestich brušákov, vyrysovaných svalov, takže vaša fotografia upúta pozornosť nejedného diváka.

UPRAVTE A PRISPÔSOBTE EFEKTY

Po príchode do tejto aplikácie máte právo upravovať a vyberať si efekty s jedinečnými farbami a pútavým vzhľadom. Najvhodnejšie by ste mali presunúť jas, sýtosť a ostrosť obrázka a nemal by byť príliš okázalý a výrazný; stačí len jemná farba, aby bola vaša fotografia krásna.

POMÔŽETE VÁM MENEJ DÔVERY O VAŠOM TELI

Po tejto aplikácii sa budete cítiť sebavedomejšie, pretože dokážete vytvoriť dokonalú fotografiu a získať to najkrajšie telo, o akom snívate. Navyše to bude pre vás motivácia usilovať sa stať sa ideálnym telom ako na fotografii. Mali by ste predstaviť a pozvať viac členov vašej rodiny alebo priateľov, aby sa pridali.

Download Body Editor

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker