aplikácie pre Android

Stiahnite si aplikáciu na blokovanie siete na odstránenie siete z aplikácií pre Android

net blocker apk

O apk na blokovanie siete

Používatelia telefónov s Androidom hľadajú stiahnutie súboru apk na blokovanie siete, čo je najlepší spôsob, ako odstrániť sieť od aplikácií pre Android akéhokoľvek druhu a s úplnou profesionalitou.

Mnohí trpia problémom niektorých aplikácií, ktoré spotrebúvajú vysokú priepustnosť internetu. Čo si vyžaduje, aby sme zastavili premávku a prístup na internet, a to vám dnešná aplikácia poskytuje iba kliknutím na tlačidlo.

Treba si tiež uvedomiť, že problém s príliš veľkým množstvom upozornení v telefóne spôsobujú niektoré aplikácie, najmä Facebook. Tam, kde nás obťažuje alebo na nás vyskakuje napríklad pri hraní hry PUBG alebo Free Fire, čo nám bráni v pohodlnosti pri hraní, a tu tiež zdôrazňuje úlohu tejto výnimočnej aplikácie.

Pripomíname vám, vážený návštevník, že naša stránka je technickým vybavením, ktoré obsahuje množstvo úžasných a výnimočných aplikácií pre Android a rôzne technické vysvetlenia. Pozývame vás, aby ste si ich prezreli a určite z nich budete mať veľa úžitku.

Prečo by som si mal stiahnuť blokátor siete presne?

V skutočnosti existujú aj iné aplikácie, ktoré poskytujú rovnakú službu ako aplikácia na blokovanie siete, ale na druhej strane táto aplikácia zostáva efektívnejšia pri rýchlej a úžasnej práci v porovnaní s ostatnými.

Aplikácia na blokovanie siete sa vyznačuje jednoduchosťou používania prostredníctvom jednoduchého rozhrania, z ktorého zadáte aplikácie, na ktoré chcete sieť strihať. Spustite aplikáciu a prostredníctvom nej získate uspokojivé výsledky.

Po stiahnutí aplikácie z odkazu v spodnej časti tohto príspevku ju stačí otvoriť a uvidíte veľmi jednoduché a jednoduché rozhranie. Kde sa zobrazí zoznam aplikácií v telefóne vrátane systémových aplikácií.

Potom si pri každej aplikácii všimnete prítomnosť ikonky zemegule, po kliknutí na ňu sa priamo nainštaluje. Po určení aplikácií, ktoré by ste nikdy nemali používať, aplikáciu aktivujte a všimnete si, že internet nedosahuje aplikácie, ktoré ste predtým vybrali.

Niektoré snímky obrazovky aplikácie na blokovanie siete

Teraz vám ukážeme niekoľko snímok obrazovky z aplikácie, aby ste si ju mohli pozrieť pred inštaláciou do telefónu:

Ďakujeme za Vašu návštevu Vážený návštevník, aplikáciu si môžete stiahnuť z priameho odkazu nižšie:

Stiahnite si aplikáciu na blokovanie siete

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker