aplikácie pre Android

Ako urobiť živé vysielanie zápasov z telefónu s úplnou profesionalitou

طريقة عمل بث مباشر للمباريات

Ako urobiť živé vysielanie zápasov z telefónu

Možno, že môj priateľ skúšal spôsob priameho prenosu zápasov a nefungovalo to. Možno ste túto metódu našli, ale nebola účinná ani profesionálna a odradila vás od priameho prenosu zo zápasov.

Ale, milý čitateľ, podelíme sa s vami o to, ako urobiť živé vysielanie zápasov profesionálne. Čo prinieslo úžasné a úžasné výsledky iba prostredníctvom vášho telefónu. Tiež sa ľahko používa.

Takže, milý čitateľ, môžete uskutočniť priamy prenos zo zápasov. Patrí medzi veci, ktoré zvýšia vaše prekvapenie. Spočíva v tom, že ho môžete použiť nielen na YouTube, ale aj na iných sociálnych sieťach.

Môže vám veľmi pomôcť pri vysielaní naživo vo veľmi vysokej kvalite, ktorá takmer nerozlišuje medzi ním a kamerami veľkých kanálov. Divák sa tak neunúva sledovať vaše živé vysielanie.

Rovnako ako jeden z dôvodov, ktorý vás prinúti nezaobísť sa bez spôsobu živého vysielania zápasov. A môžete ovládať farby pre potešenie oka, čím sa dostávate k divákom.

Správy môžete vytvárať aj počas živého vysielania. To sa deje pomocou lišty v spodnej časti obrazovky telefónu bez ovplyvnenia živého vysielania. A tu sa vám možno všetko podarilo a diváka si užil.

A hráči môžu jedného dňa robiť živé vysielanie. Stačí použiť metódu živého vysielania a sľubujem vám, že sa od nej ani na chvíľu nezaobídete.

A vedieť, môj priateľ čitateľ, že mnohí majitelia kanálov YouTube dosiahli podmienky YouTube, ktoré sú 4000 hodín. Kvôli spôsobu, akým sa zápasy vysielajú naživo.

Naša webová stránka obsahuje mnoho technických vysvetlení a aplikácií pre Android. Že budete potrebovať a uľahčia vám, milý čitateľ, veľa vecí, preto vás pozývame, aby ste si ich prezreli:

Živá aplikácia camerafi na vysielanie živých zápasov

Camerafi live je neuveriteľne funkčná a profesionálna aplikácia, s ktorou môžete vysielať zápasy naživo. A nie je to len o hrách.

Môžete ju však bezproblémovo a nie komplikovane používať aj pri každodenných činnostiach, čo vám uľahčí používanie aplikácie camerafi live na mnohých sociálnych sieťach.

Vaša komunikácia s divákmi tak bude prebiehať na profesionálnej úrovni, vďaka čomu bude divák vždy na akomkoľvek dátume vášho živého vysielania.

Kvalitu obrazu môžete ovládať aj pripojením camerafi live na 360 alebo 720 a ak chcete vyššiu kvalitu, stačí použiť 1080. Tu konštatujeme, že camerafi live funguje veľmi profesionálne.

Kvalitu obrazu môžete ovládať

Keď si stiahnete aplikáciu camerafi live a nainštalujete ju do telefónu, stačí, priateľu, otvoriť ju a potom nájdete dve možnosti. Prvou je živé vysielanie z kamery a druhá možnosť je z obrazovky telefónu.

Keď si stiahnete aplikáciu camerafi live a nainštalujete ju do telefónu, stačí, priateľu, otvoriť ju a potom nájdete dve možnosti. Prvou je živé vysielanie z kamery a druhá možnosť je z obrazovky telefónu.

Po výbere stránky stačí kliknúť na ikonu štart. Potom sa na ňom zobrazí text, ktorý hovorí Chcete povoliť fotoaparátu live fotografovať a nahrávať videá.

Všetko, čo musíte urobiť, priateľu, je kliknúť na ikonu Povoliť v ľubovoľnom písme v rozhraní aplikácie. Potom vás prenesie do nastavení a následne si vyberiete názov živého vysielania, ktorý chcete použiť.

Potom hneď potom prejdite na Popis a zadajte popis požadovaného živého vysielania. Potom prejdite do súkromia a nájdete tri možnosti, vyberte verejnú možnosť.

Potom vás to prenesie na ďalšiu možnosť, ktorou je kategória, takže si vyberiete, z čoho chcete robiť živé vysielanie. A potom vyberte kvalitu, v ktorej chcete živé vysielanie, a potom vyberte zdroj zvuku, ako sa vám páči. Chcete interný alebo externý zvuk.

Stačí teda kliknúť na ikonu Go a živé vysielanie funguje.

Niektoré fotografie s odkazom na stiahnutie aplikácie camerafi live

Teraz vám ponecháme niekoľko snímok obrazovky a odkaz na stiahnutie aplikácie, aby ste si o nej urobili predstavu pred jej stiahnutím:

Stiahnite si aplikáciu camerafi live

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker