aplikácie pre Android

Ako odstrániť logo alebo nápis z videa

طريقة إزالة الكتابة من الفيديو

Ako odstrániť logo alebo nápis z videa

Možno si lámete hlavu nad hľadaním efektívneho spôsobu odstránenia loga alebo nápisu z videa a vyskúšali ste veľa možností, no nepriniesli vám profesionálne výsledky.

Podelíme sa s vami, milý čitateľ, o spoľahlivú a osvedčenú metódu, ktorá vám umožňuje odstrániť z videí akékoľvek logo alebo logo akéhokoľvek druhu. A to iba prostredníctvom telefónu, rýchlo a bez kompromisov v kvalite videa, ktoré chcete upraviť.

Naša webová stránka obsahuje množstvo vysvetlení a aplikácií pre Android, ktoré budete potrebovať a mnohé vám uľahčí. Pozývame vás, aby ste si ich tiež prezreli.

Odstrániť logo je jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj, pomocou ktorého môžete úplne odstrániť akékoľvek logo alebo logo z videa.

Existuje mnoho aplikácií na odstránenie log a nápisov z videí, ale nepreukázali sa ako účinné, ako napríklad aplikácia na odstránenie loga, ktorá dokázala svoju schopnosť odstraňovať logá a názvy z videí.

Má tiež skvelé funkcie, vrátane toho, že jeho rozhranie sa ľahko používa a tiež odstraňuje vodoznaky a logá úžasným spôsobom. Môžete tiež odstrániť logá a graffiti bez zníženia kvality videa.

Upravené video môžete tiež použiť a zdieľať ho na všetkých sociálnych sieťach bez obáv z autorských práv.

Môže tiež vytvárať vysokokvalitné video bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na video. To si nevyžaduje žiadne úsilie v prítomnosti aplikácie na odstránenie loga, ktorá úplne odstráni polopriehľadné logá a nezanechá na videu žiadny vplyv.

Ako používať aplikáciu na odstránenie loga

Potom, čo si stiahnete aplikáciu na odstránenie loga a nainštalujete ju do telefónu, všetko, čo musíte urobiť, drahá, je otvoriť ju. Odtiaľ nájdete dve možnosti, prvá je začať a druhá je moje video, a preto si vyberiete prvú možnosť. Klikneš na to, kamarát, tak ťa to prenesie na umiestnenie videí a vyberieš si video, ktoré chceš upraviť.

Potom môžete vybrať nápis alebo logo, ktoré chcete odstrániť, a potom kliknúť na ikonu odstránenia loga. A počítadlo začne počítať a po jeho dokončení zistíte, že vaše video bude použiteľné.

Niektoré obrázky s odkazom na stiahnutie aplikácie na odstránenie loga

Teraz vám ponecháme niekoľko snímok obrazovky a odkaz na stiahnutie programu, aby ste si o ňom urobili predstavu pred jeho stiahnutím:

Stiahnite si aplikáciu na odstránenie loga

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker